ScoreBat
Developer Tools
Euro 2024 Widget
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Football Livescore & Live Video
Upcoming Matches
Top matches today
Brighton
-
Chelsea
Manchester United
-
Newcastle United
Getafe
-
Atletico Madrid
Nice
-
PSG
Atalanta
-
Juventus
ENGLAND
Premier League
Brighton
-
Chelsea
Manchester United
-
Newcastle United
SPAIN
La Liga
Rayo Vallecano
-
Granada CF
Sevilla
-
Cadiz
Celta Vigo
-
Athletic Bilbao
Getafe
-
Atletico Madrid
FRANCE
Ligue 1
Nice
-
PSG
Reims
-
Marseille
ITALY
National cup
Atalanta
-
Juventus
ARMENIA
Premier League
Shirak
-
Ararat
BULGARIA
National cup
Ludogorets
-
Botev
CROATIA
National cup
Dinamo Zagreb
-
Rijeka
CZECH REPUBLIC
1. Liga, Championship Group
Slavia Praha
-
Plzen
DENMARK
Superliga, Championship Group
Brondby
-
FC Nordsjaelland
DENMARK
Superliga, Relegation Group
Randers FC
-
Viborg
Vejle
-
Lyngby
GEORGIA
Erovnuli Liga
Telavi
-
Kolkheti
Torpedo K.
-
Dinamo Batumi
GREECE
Super League, Championship Group
Lamia
-
Aris
Olympiakos
-
AEK
PAOK
-
Panathinaikos
HUNGARY
National cup
Paks
-
Ferencvaros
LATVIA
Virsliga
Valmiera
-
Auda
FK Jelgava
-
Rigas FS
ROMANIA
National Cup
Hunedoara
-
Otelul
RUSSIA
National cup
Zenit
-
CSKA
SCOTLAND
Premier League, Championship Group
Kilmarnock
-
Celtic
St. Mirren
-
Hearts
SCOTLAND
Premier League, Relegation Group
Aberdeen
-
Livingston
Hibernian
-
Motherwell
St. Johnstone
-
Ross County
SCOTLAND
Championship, Relegation
Hamilton
-
Inverness C.T
SWEDEN
Allsvenskan
Elfsborg
-
AIK
Halmstad
-
Hacken
Mjallby
-
Hammarby
Vasteras
-
Varnamo
SWITZERLAND
Super League, Championship Round
Zurich
-
Servette
SWITZERLAND
Super League, Relegation Round
Lausanne
-
Luzern
CHINA
Super League
Shanghai Shenhua
-
Qingdao Manatee
JAPAN
J-League
Albirex Niigata
-
Yokohama F. Marinos
Consadole Sapporo
-
Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol
-
Shonan Bellmare
Machida Zelvia
-
Cerezo Osaka
Nagoya Grampus Eight
-
F.C.Tokyo
Sagan Tosu
-
Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima
-
Kashima Antlers
Tokyo Verdy
-
Gamba Osaka
Vissel Kobe
-
Avispa Fukuoka
Urawa Red Diamonds
-
Kyoto Purple Sanga
KOREA REPUBLIC
K-League 1
Gwangju
-
Ulsan
KOREA REPUBLIC
K-League 2
Bucheon 1995
-
Ansan Greeners
Chungnam Asan
-
Gimpo Citizen
Jeonnam Dragons
-
Seongnam
Anyang
-
Gyeongnam FC
Cheonan City
-
Seoul E-Land
Cheongju
-
Busan I Park
USA
Major League Soccer
D.C. United
-
New York Red Bulls
FC Cincinnati
-
Atlanta United
Montreal Impact
-
Columbus Crew
Orlando City
-
Inter Miami FC
Philadelphia Union
-
New York City
Austin FC
-
Houston Dynamo
Chicago Fire
-
Charlotte
Minnesota United
-
Los Angeles Galaxy
Nashville
-
Toronto FC
St. Louis
-
Los Angeles FC
Colorado Rapids
-
Vancouver Whitecaps
Real Salt Lake
-
Seattle Sounders
Portland Timbers
-
San Jose Earthquakes
ARGENTINA
National cup
Gimnasia Mendoza
-
CA Mitre
Almirante Brown
-
San Martin Tucuman
CONMEBOL
Copa Sudamericana, Group stage
Atletico-PR
-
Danubio
Belgrano Cordoba
-
Tomayapo
Lanus
-
Metropolitanos
Boca Juniors
-
Fortaleza
Cuiaba
-
Deportivo Garcilaso
Univ. Cesar Vallejo
-
Always Ready
COPA LIBERTADORES
Group Stage
Deportivo Tachira
-
Nacional M.
The Strongest
-
Huachipato
Alianza Lima
-
Colo Colo
Flamengo
-
Bolivar
Palmeiras
-
Independiente Del Valle
INTERNATIONAL
Friendlies - Woman
Italy U-16 W
-
Serbia U-16 W
Slovakia U-16 W
-
Finland U-16 W
WORLD
INTERNATIONAL FRIENDLIES
Switzerland U-18
-
Austria U-18
Trinidad and Tobago
-
Guyana
ALBANIA
Superliga, Relegation Play Offs
Flamurtari
-
Apolonia
ARMENIA
First division
Alashkert-2
-
Lernayin Artsakh
Ararat-Armenia-2
-
Mika
Noah-2
-
Onor
Urartu-2
-
Gandzasar
Alashkert-2
-
Shirak-2
Ararat-2
-
Lernayin Artsakh
Ararat-Armenia-2
-
Nikarm
Noah-2
-
Mika
Pyunik-2
-
Onor
Syunik
-
Andranik
Urartu-2
-
CSKA FC-2
AZERBAIJAN
First Division
Difai Agsu
-
MOIK
Karvan Evlakh
-
Energetik FC
Zaqatala
-
Irevan
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Drina Zvornik
-
Sloboda Mrkonji Grad
Kozara Gradiska
-
Laktasi
Kozarska Dubica
-
Leotar
Ljubic Prnjavor
-
Radnik
Modrica
-
Banja Luka
Romanija Pale
-
Sutjeska Foca
Rudar Prijedor
-
Omarska
Slavija
-
Famos Vojkovici
Velez Nevesinje
-
Zeljeznicar Banja Luka
BULGARIA
Third League, South-East
Atletik Kuklen
-
Spartak Pd
Dimitrovgrad
-
Levski Karlovo
Karnobat
-
Asenovets
Lokomotiv Plovdiv-2
-
Sliven
Nesebr
-
Sayana Haskovo
Rodopa Smolyan
-
Sozopol
Rozova dolina
-
Gigant Saedinenie
Sokol Markovo
-
Beroe-2
Zagorets
-
Sekirovo Rakovski
BULGARIA
Third League, South-West
Balkan Botevgrad
-
Slavia Sofia-2
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Karvina U-19
-
Ostrava U-19
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Tatran Vsechovice
-
Strani
ENGLAND
Super League - Women
Tottenham W
-
Chelsea W
EUROPE
Premier League International cup, Playoffs
Crystal Palace U-21
-
PSV-2
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group C
Kraft-2
-
Ylivieska
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group B
MP-2
-
LaPa
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group AC
Jyvaskyla Blackbird
-
HoDy
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group A
EIF-2
-
NuPS
Kirkkonummi
-
EPS-2
GrIFK-2
-
LJS
GEORGIA
Erovnuli Liga 2
Dusheti Aragvi
-
Spaeri
Gareji
-
WIT Georgia
Kolkheti Khobi
-
Shturmi
Rustavi
-
Sioni
Lokomotiv Tbilisi
-
Dinamo Tb-2
GERMANY
Regionalliga Bayern
Greuther Furth-2
-
Illertissen
GERMANY
National Junior cup
Borussia M U-19
-
Hoffenheim U-19
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
Arminia Hannover
-
Kickers Emden
Eintracht Celle
-
Rotenburger SV
GERMANY
Oberliga, Mittelrhein
Union Schafhausen
-
Hennef 05
GREECE
Super League 2, Promotion Group
Chania
-
Ilioupolis
Kalamata
-
Ionikos
Larissa
-
Makedonikos
GREECE
Super League 2, Relegation Group
Anagennisi Karditsas
-
Aiolikos
Kampaniakos Chalastras
-
Kozani
HUNGARY
U-19 League
Ferencvaros U-19
-
Debrecen U-19
Varda U-19
-
Gyor U-19
ICELAND
National cup
KA Akureyri
-
Vestri
ICELAND
Urvalsdeild - Women
Throttur Reykjavik W
-
Vikingur W
Fylkir W
-
Breidablik W
ISRAEL
U-19 Elite Division
Bnei Yehuda U-19
-
Maccabi Netanya U-19
ISRAEL
Liga Alef, Promotion Play Offs
Tira
-
Ironi Baka El Garbiya
Maccabi Kiryat Ata
-
Kiryat Yam SC
ITALY
Serie D, Winners stage
Altamura
-
Trapani
Athletic Carpi
-
Pianese
Clodiense
-
Alcione
KOSOVO
National cup
Ballkani
-
Prishtina
NORWAY
Toppserien - Women
Asane W
-
Kolbotn W
Lillestrom W
-
Stabek W
Lyn W
-
Arna-Bjornar W
SK Brann W
-
Roa W
Valerenga W
-
Rosenborg W
NORWAY
3. Division, Group 2
Madla
-
Vidar
POLAND
III Liga, Group 1
Wikielec
-
Olimpia Zambrow
Pogon Grod. Mazowiecki
-
Concordia Elblag
Legionovia
-
Belchatow
Lks Lomza
-
Bron Radom
Pilica Bialobrzegi
-
Swit N D
Warta Sieradz
-
Legia-2
Lechia Tomaszow Mazowiecki
-
Jagiellonia-2
Victoria Sulejowek
-
Pelikan Lowicz
Unia Skierniewice
-
Mlawianka Mlawa
POLAND
III Liga, Group 2
Elana Torun
-
Cartusia Kartuzy
Luzino
-
Pogon Szczecin-2
Notec Czarkow
-
Starograd Gdanski
Polonia Sroda
-
Blekitni Stargrad
Sokol Kleczew
-
Flota Swinoujscie
Unia Solec Kujawski
-
Unia Swarzedz
Gedania Gdansk
-
Pogon Nowe Skalmierzyce
Swit Skolwin
-
Stolem Gniewino
Vineta Wolina
-
Zawisza Bydgoszcz
POLAND
III Liga, Group 3
Rakow-2
-
Gornik Polkowice
Carina Gubin
-
Goczalkowice Zdroj
Sleza
-
Starowice Dolne
Stilon Gorzow
-
Gornik Zabrze-2
Zielona Gora
-
Gwarek Tarnowskie Gory
Unia Turza Slaska
-
MKS Kluczbork
Pawlowice Slaskie
-
Slask-2
POLAND
III Liga, Group 4
Podhale Nowy Targ
-
KS Wieczysta Krakow
Czarni Polaniec
-
KSZO Ostrowiec
Garbarnia
-
Avia Swidnik
Karpaty Krosno
-
Podlasie Biala Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
-
Unia Tarnow
Sokol Sieniawa
-
Chelmianka Chelm
Star Starachowice
-
Orleta Radzyn Podlaski
Swidniczanka Swidnik
-
Wisloka Debica
Wislanie Jaskowice
-
Wiazownica
ROMANIA
Romanian Cup Women
Csikszereda W
-
Gloria 2018 Bistrita W
Olimpia Cluj W
-
Vasas Odorhei W
RUSSIA
Second League A, Spring Season Silver
Irtysh Omsk
-
Tekstilshik
Volga Ulyanovsk
-
Kaluga
Avangard
-
Torpedo Miass
Khimik Dzerzhinsk
-
Mashuk-KMV
Spartak Kostroma
-
Dynamo Br
RUSSIA
Second League A, Spring Season Gold
Ufa
-
FK Murom
Chelyabinsk
-
Novosibirsk
Veles
-
Rodina Moskva-2
FC Chayka
-
Metallurg L.
Rotor
-
FK Krasnodar-2
RUSSIA
Second League B, Group 1
Astrakhan
-
Legion Makhachkala
Dynamo Makhachkala-2
-
Druzhba Maykop
SCOTLAND
SWPL 1, Championship round - Women
Hearts W
-
Celtic W
Hibernian W
-
Rangers W
Partick Thistle W
-
Glasgow City W
SCOTLAND
SWPL 1, Relegation round - Women
Aberdeen W
-
Dundee United W
Motherwell W
-
Hamilton W
ASIA
AFC U-17 Championship, Playoffs - Women
Japan U-17 W
-
Korea Republic U-17 W
SLOVAKIA
U-19 League
Ruzomberok U-19
-
Slovan Bratislava U-19
TURKEY
3. Lig, Promotion Playoff
Efeler 09
-
Elazigspor
Kutahyaspor
-
Erbaaspor
Musspor
-
Sebatspor
Orduspor
-
Aliaga Bld.spor
UEFA UNDER-17 CHAMPIONSHIP
Playoffs - Women
Spain U-17 W
-
France U-17 W
England U-17 W
-
Poland U-17 W
UKRAINE
National cup
Vorskla
-
Shakhtar D
BAHRAIN
Premier League
Al Ahli Manama
-
Al Shabbab Manama
Busaiteen
-
Al-Riffa
Manama
-
Al Hidd
Sitra
-
East Riffa
BHUTAN
National League
Samtse
-
RTC
CHINA
FA cup
Shanghai Changning
-
Yanbian Longding
HONG KONG
Division 1
Eastern District
-
Wong Tai Sin
Sai Kung
-
South China AA
Kowloon City
-
Citizen AA
INDONESIA
Liga 1, CL Playoffs
Madura United
-
Borneo
IRAN
Azadegan league
Saipa
-
Shahre Raz
JORDAN
Premier League
Al Ahly
-
Al Salt
Sahab
-
Al-Faysali
Maan
-
Al-Weehdat
KOREA REPUBLIC
WK League - Women
Changnyeong W
-
Suwon W
Gyeongju W
-
Seoul Amazones W
Incheon Red Angels W
-
Boeun Sangmu W
Sejong Sportstoto W
-
Hwacheon KSPO W
KUWAIT
Premier League, Championship round
Al Fehaiheel
-
Al Nasar
KYRGYZSTAN
Top Liga
Alga
-
Neftchi Kochkor-Ata
Neftchi Kochkor-Ata
-
Alga
Muras United
-
Ilbirs
LEBANON
Premier League, Championship Group
Safa Beirut
-
Shabab El Bourj
Shabab El Bourj
-
Safa Beirut
MONGOLIA
Premier League
Khangarid
-
Tuv Buganuud
Bavarians
-
FC Ulaanbaatar
MYANMAR
MNL League Cup
Ayeyawady
-
Hantharwady United
Dagon
-
Silver Stars
Yadanarbon
-
Ispe
Myawady
-
Rakhapura United
OMAN
Premier League
Oman FC
-
Al-Nahda
SAUDI ARABIA
Division 1
Al Safa
-
Al Jabalain
Al Qaisoma
-
Ohod
Al Ain FC
-
Al Adalh
TAJIKISTAN
Visshaya Liga
Regar-Tadaz
-
Istiqlol
Vaksh
-
Ravshan
TURKMENISTAN
Yokary Liga
Ashkhabad
-
Altyn Asyr
Energetik Mary
-
Sagadam
Kopetdag Asgabat
-
Arkadag
UAE
Premier League U-21
Al Bataeh U-21
-
Banni Yas U-21
Al Jazeera U-21
-
Ajman U-21
Hatta Dubai U-21
-
Al Sharjah U-21
UZBEKISTAN
Pro League A
Buxoro
-
Shortan Guzor
VIETNAM
V League 2
Dong Nai
-
Hoa Binh
Long An Tan An
-
Binh Phuoc
Ba Ria Vung Tau
-
Bong Da Hue
Phu Dong
-
Dong Thap Cao Lanh
ANGOLA
Girabola
Bravos do Maquis
-
Academica Lobito
Petro de Luanda
-
Primeiro de Agosto
BOTSWANA
Premier League
Holy Ghost
-
Township Rollers
Jwaneng Galaxy
-
Matebele
Nico United
-
Morupule
Sua Flamingoes
-
Orapa United
Tafic
-
Police XI
VTM FC
-
Gaborone Utd
BURUNDI
National cup
Flambeau du Centre
-
VitalO
Le Messager Ngozi
-
Rukinzo
DR CONGO
Super Ligue, Championship round
Lubumbashi Sport
-
Dauphins Noirs
Saint Eloi Lupopo
-
Vita Club
EGYPT
Premier League
Dakhlia
-
El Gounah
Al Ahly Cairo
-
Al Mokawloon
Pharco
-
Baladeyet Al Mahalla
Pyramids
-
Ceramica Cleopatra
GAMBIA
GFA League
Banjul Utd
-
Greater Tomorrow
GHANA
Premier League
FC Dreams
-
Bechem United
KENYA
Premier League
Bidco United
-
Ulinzi Stars
Homeboyz
-
Nzoia Sugar
Leopards
-
Police N
Muhoroni Youth
-
Bandari
Muranga SEAL
-
Kariobangi Sharks
Shabana
-
Talanta
MALI
Premier League
Afrique FE
-
US Bougouba
Black Stars
-
Binga
COB
-
Bougouni
Djoliba
-
USC Kita
Koro
-
ASKO
MOROCCO
National Cup
Ol. Dcheira
-
FAR Rabat
OCK Khouribga
-
MCO Oujda
NIGERIA
NPFL
Abia Warriors
-
Rivers United
SIERRA LEONE
Premier League
Mighty Blackpool
-
Bo Rangers
SOMALIA
First Division
Raadsan
-
Elman
UGANDA
Premier League
Gaddafi
-
Express
ZAMBIA
Super League
Green Eagles
-
Zanaco
Kabwe Warriors
-
Red Arrows FC
Kansanshi
-
Mutondo Stars
Konkola Blades
-
Trident
Nkwazi
-
Mufulira
Power Dynamos
-
Forest Rangers
Prison Leopards
-
NAPSA Stars
ZESCO United
-
FC MUZA
COSTA RICA
Primera Division, Playoffs
LD Alajuelense
-
CS Herediano
DOMINICAN REPUBLIC
LDF
Moca
-
Atlantico FC
Atletico Pantoja
-
San Cristobal FC
Vega Real
-
Cibao
EL SALVADOR
Primera Division, Playoffs
FAS
-
Alianza
Isidro Metapan
-
Municipal Limeno
MEXICO
Liga Premier Serie A, Playoffs
Alacranes de Durango
-
Los Cabos United
Tampico Madero
-
Porto Palmeiras
MEXICO
U-23 League, Playoffs
Pachuca U-23
-
Necaxa U-23
USA
USL Championship
Birmingham Legion
-
Charleston Battery
USA
USL League Two
Birmingham-2
-
East Atlanta
North Carolina Fusion U-23
-
West Virginia
Southern Soccer Academy
-
Dothan United
Virginia Beach
-
Northern Virginia
Midwest United
-
Michiana Lions
Chicago Dutch Lions
-
Menace
Sueno
-
St. Charles
Davis Legacy
-
Glens SC
USA
MLS Next Pro
Columbus Crew-2
-
Orlando City-2
Crown Legacy
-
Chattanooga FC
USA
NISA
Savannah Clovers
-
Georgia Lions
ARGENTINA
Torneo Federal A
Argentino MM
-
Deportivo Camioneros
Ferro Carril Oeste GP
-
San Martin Mendoza
Olimpo
-
Kimberley
Sol de America FC
-
Juventud Antoniana
Boca Unidos
-
San Martin Formosa
Circulo Deportivo
-
Villa Mitre
Sansinena
-
Santamarina
Deportivo Rincon
-
Germinal
Gutierrez Mendoza
-
Juventud Unida CS
Sportivo Estudiantes
-
Ciudad Bolivar
Sportivo Las Parejas
-
Douglas Haig
Biblioteca Atenas
-
Huracan Las Heras
CF Defensor Belgrano
-
Sportivo Belgrano
Cipolletti
-
Sol de Mayo
Union Sunchales
-
Sarmiento Resistencia
9 de Julio Rafaela
-
Independiente Chivilcoy
Def. de Pronunciamiento
-
Gimnasia Concepcion
Central Norte
-
Sarmiento de La Banda
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Central Ballester
-
Club Lujan
ARGENTINA
Superliga Reserve League, First stage
Barracas Central-2
-
Argentinos Juniors-2
Independiente Rivadavia-2
-
Deportivo Riestra-2
Platense-2
-
Sarmiento-2
Racing-2
-
Rosario Central-2
River Plate-2
-
Banfield-2
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
River Plate W
-
Ferro W
BRAZIL
Serie B
America MG
-
Mirassol
Brusque
-
Operario PR
Ituano
-
Sport Recife
Ceara
-
Amazonas
Paysandu
-
Goias
Ponte Preta
-
Santos
BRAZIL
Brasileiro U-20
America MG U-20
-
Santos U-20
Fluminense U-20
-
Cuiaba FC U-20
Gremio U-20
-
Corinthians U-20
Palmeiras U-20
-
RB Bragantino U-20
Goias U-20
-
Bahia U-20
BRAZIL
Maranhense, Playoffs
Sampaio Correa
-
Maranhao
BRAZIL
Mineiro 2
Valeriodoce
-
Betim
Aymores
-
Tupi
Caldense
-
Boa
Nacional de Muriae
-
Democrata SL
North Esporte
-
Varginha
URT
-
Mamore
BRAZIL
Rondoniense, Play Offs
Porto Velho
-
Vilhena
CHILE
Primera B
Limache
-
Santiago Morning
COLOMBIA
National cup
Independiente Santa Fe
-
Atletico Bucaramanga
Fortaleza JS
-
Deportes Pereira
COLOMBIA
Liga - Women
Santa Fe W
-
Alianza Petrolera W
ECUADOR
Liga Pro, Serie B
Nueve de Octubre
-
Leones del Norte
San Antonio
-
Guayaquil
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
Newcastle Olympic W
-
New Lambton W
OCEANIA
Champions League, Group Stage
Magenta FC
-
Vaivase-Tai
Pirae
-
Ifira Black Bird
See all 389 games ›